Lampard tallet me Hazardin: Ka frikë të përballet me ekipin tim
Ish-legjenda e Chelseat, tani trajner i ekipit Derby County, Frank Lampard, ka lavdëruar yllin e ekipit londinez, Eden Hazard, derisa ka bërë shaka duke thënë se ai frikësohet të përballet me ekipin e tij në Stamford Bridge.

"Ai është një lojtar absolutisht i jashtëzakonshëm në futbollin botëror. Unë mendoj se ai ka frikë të dalë kundër ekipit tim!", u shpreh para Lampard

Hazard nuk do të paraqitet në këtë ndeshje si pasojë e lëndimit ndërsa Lampard ka pranuar se mungesa e tij është pozitive. Përballja mes ekipit të Maurizio Sarrit dhe Frank Lampard do të zhvillohet të mërkurën më 31 tetor në orën 20:45.
Shtuar më 29/10/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori