Lamtumira e Klopp, reagimet e shtypit gjerman (FOTO LAJM)

BILD - Ndalet Klopp
Si një rrufe në qiell të hapur. Jurgen Klopp, gjatë konferencës së shtyp të para pak minutave, zyrtarizoi largimin e tij nga drejtimi i Borussia Dortmund.

Ky lajm, që pritej por jo tani, ka tërhequr vëmëndjen e mediave gjermane dhe jo vetëm, të cilat hapin faqet e tyre online me teknikun gjermankrye, transmeton Portali Albeu.

Klopp largohet pas 7 sezonesh në krye të skuadrës nga "Signal Iduna Park". /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori