Lamtumirë Barcelonë, Pique befason me skuadrën e re
Pëlqej
Gerard Pique mund të largohet nga Barcelona për të provuar diçka të re në karrierë.

Mbrojtësi spanjoll është vënë në radarin e klubeve të mëdha italiane, Juventus dhe Inter.

Pique ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2019, por tashmë brenda klubit katalan është krijuar një ndjenjë se ai po kalon sezonin e fundit në ‘Camp Nou’.

30 vjeçari në karrierën e tij, ka veshur edhe fanellat e Zaragozas në La Liga, dhe Manchester United në Premierligë. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2017, ora 21:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori