Lamtumirë e dhimbshme për Pep (FOTO LAJM)

Ai kalon dorën tek flokët dhe më pas kafshon buzët duke u përpjekur të mbajë lotët. Guardiola i jep përfundimisht lamtumirën Barcelonës.Trajneri është fotografuar gjatë konferencësh për shtyp të mbajtur në ambjentet e Camp Nou sonte në orën 13.30 ku dhe zyrtarizoi largimin nga stoli i Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2012, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori