lamtumirë Eriksen, kërkohet këmbimi me mesfushorin e PSG
Aventura e Christian Eriksen tek Inter-i duket se do të përfundojë shumë shpejt.

Lamtumira e danezit nga Milano mund të vijë që në janar.

Sipas mediave italiane, zikaltrit mund të kërkojnë të realizojnë një shkëmbim me PSG-në për Leandro Paredes, ish-mesfushori i Roma-s dhe Zenit-it, kontrata e të cilit skadon në vitin 2023, por që duket se nuk ka dëshirë të qëndrojë më në Paris.

PSG e konsideron argjentinasin të barabartë me Eriksen, gjë me të cilën nuk është dakord Inter-i. Por ideja mbetet dhe mund të realizohet që në janar.
Shtuar më 18/11/2020, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori