Laporta: Do te blejme ende
Albeu.com
Pas blerjes së Zlatan Ibrahimovic, kampioni i Evropës dëshiron të vendosë në dispozicion të Pep Guardiola përforcime të tjera. Këtë e ka konfirmuar vet presidenti i klubit katalunas, Joan Laporta.
“Do të ketë përforcime të tjera. Kemi besim total tek trajneri ynë, dhe nëse kërkon ndonjë përforcim tjetër, do të shikojmë t’ia plotësojmë atë kërkesë”, tha Laporta për të përditshmen spanjolle Sport.
Shtuar më 07/08/2009, ora 23:46
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori