Laporta: Ronaldinhon ёshtё dashur ta shesim mё herët
Albeu.com
Presidenti i Barcelonёs, Juan Laporta, thotë se katalanasit kanё gabuar qё e kanё shitur superyllin brazilian Ronaldinho kaq vonё. Braziliani kёtё verё kaloi nё Milan, por pasi qё kaloi dy sezone tё dёshtuara nё Camp Nou, dhe Laporta mu kёtё e quan si gabim.“Kam bёrё gabim kur vendosa ta mbaj Ronaldinhon. Duhej ta shesim mё herët”, ka thёnё Laporta pёr magazinёn sportive spajolle Marca.

Presidenti po ashtu ka thёnё se nё dy vitet e fundit, nuk ka qenё Real Madrid ai qё ka fituar dy tituj, por Barcelona i ka humbur ato.

“Real Madrid nuk fitoi dy kampionate me radhë, por Barcelona i humbi ata”.
Shtuar më 10/10/2008, ora 00:59
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori