Largimi i Balotellit në interes të të gjithëve
Pëlqej
Transferimi i Mario Balotellit në Liverpooli është në të mirë të të gjitha palëve. Kështu është shprehur drejtori i Milanit, Adriano Galliani i cili ka theksuar se tashmë skuadra e tij po shikon për zëvëndësimin e Balotellit.

“Ishte një vendim që mora në të mirë të lojtarit, të Milanit dhe të Liverpoolit. Sulmues? Po, e kemi top prioritet. Ne po shikojmë për zëvëndësimin e Balotellit”, ka deklaruar Galliani. /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2014, ora 12:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori