Largimi i Enriques, ja 6 kandidatët që mund ta zëvendësojnë (FOTO LAJM)

JORGE SAMPAOLI

Luis Enrique ka njoftuar zyrtarisht largimin nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Gjigantët spanjoll janë në kërkim të një trajneri, teksa "The Sun" ka sugjeruar 6 emra për të zënë vendin e tij.

Blaugranët janë në kërkim të një trajneri të madh, që e njeh mjaft mirë mjedisin katalanas. Sipas sajtit anglez mes tyre është dhe Wenger, i cili do të braktisë Arsenalin në fund të sezonit./albeu.com/
Shtuar më 02/03/2017, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori