E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
"Largimi nga Reali, vendimi më i mirë i karrierës"
Arjen Robben u largua nga Real Madrid në vitin 2010 për tu transferuar te Bayern Munchen dhe sipa yllit holandez, ky ka qenë vonimi më i mirë që ka marë ndonjëherë në karrierën e tij.

"Unë kam ardhur te Bayern në moshën 25 vjeçare. Ky ishte vendimi më i mirë i karrierës sime", ka deklaruar Robben gjatë një konference në Doha të Katarit, ku kampionët e Gjermanisë po kryejnë fazën përgatitore të dimrit. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori