Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Largohet rreziku i vullkanit, tifozët spanjoll në masë
Në Islandë situata po kthehet nën kontroll. Tifozët spanjollë do të jenë në masë sot në “Wembley”. Duke ditur se kohët e fundit vullkani i njohur mendohej të shfaqte probleme për tifozerinë e Barcelonës.

Largimi, stërvitja nën reshjet e shiut, ardhja etifozëve tek aeroplani i personalizuar me ngjyrat dhe imazhet e Barçës, përqendrimi dhe shakatë, kanë qenë elementët e skuadrës së Pep Guardiolës në pritjepritje të finales së madhe të Ligës së Kampioneve. /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2011, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori