Largohet trajneri i Cagliarit
Pëlqej
Largimi I tretë I trajnerave në Itali. Pas Colombas së Bolognas dhe Gasperinit të Genoas vjen dhe një lamtumirë tjerër. Është ajo e BisolitCagliarit. Për teknikun e Cagliarit ka qënë e rëndë humbja brënda fushës pikërisht kundër Genoas 1-0. Në vend të Bisolit ka ardhur ish tekniku i kombëtares italiane, Doandoni i cili pritet të vijë në qytet rreth orës 18:00.(albeu.com)
Shtuar më 16/11/2010, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori