Las Palmasi barazon shifrat ndaj Barcelonës (VIDEO)

Las Palmas ka shënuar golin e barazimit ndaj Barcelonës në "Estadio de Gran Canaria".

Goli është shënuar nga argjentinasi, Calleri në minutën e 48'-të nga pika e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 50'-të. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori