Laura modelja seksi në Itali që po pëlqehet nga të gjithë tifozët (FOTO LAJM)

Laura Bragato është një modele italiane që aktualisht studion për juridik.

Ajo është një nga yjet e reja të Instagramit të cilët tifozët e skuadrave të Serisë A e pëlqejnë shumë.

Fytyrë ëngjëllore, linja perfekte dhe trup super seksi, falë këtyre karakteristikave, Laura ka bërë për vete shumë fansa të futbollit, por këta të fundit asnjëherë nuk e kanë e kuptuar se për kë skuadër të kampionatit italian bën tifo, bukuroshja në fjalë.

Laura pëlqen bomberat pasi ka publikuar disa foto seksi ku mban veshur herë fanellën e Higuain, herë atë të Icardit dhe herë atë të Dzekos.

Mes Juves, Interit dhe Romës, ajo duhet të zgjedhë vetëm njërën prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori