Laurent Blanc, shënjestra e Morattit
Tekniku francez Laurent Blanc shikohet nga drejtuesit e Interit si një nga zëvendësuesit më të mundshëm të Claudio Ranierit i cili mund të lërë këtë skuadër në muajin qërshor por bisedimet ende nuk janë konkretizuar pasi tekniku akoma nuk ka vendosur nëse do të rinovojë për të qëndruar në krye të Kombëtares franceze apo jo.

Sipas të përidtshmes franceze "Le Parisien" nga janari tekniku francez është i lirë nëse Federata franceze nuk rinovon kontratën me të. Ndërsa në listen e të prferuarve të Morattit janë edhe Vicenzo Montela, Pep Guadiola dhe Andrea Vilas Boas. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2012, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori