Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
Lautaro: Dua të luaj më shumë te Interi
Lautaro Martinez ka pranuar se është “duke u argëtuar shumë në Inter”, por ai dëshiron që të luajë më shumë në skuadrën e parë.

“Ideja është që të luajmë më shumë dhe të luaj që nga fillimi”, ka thënë ai për ESPN.

“Çdo ditë ne stërvitemi dhe përmirësohemi për t’i treguar trajnerit se jemi ne krye të detyrës”.

“Nuk kam luajtur shumë, por mendoj që ia kam dal mirë kur kam luajtur. Po argëtohem, tifozët me duan dhe unë dua që të luaj edhe më mirë”, deklaroi argjentinasi. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2019, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori