Lautaro Martinez ende në pritje të një oferte nga Barcelona
Lautaro Martinez ka vetëm një dëshirë – Barcelonën.

Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Barcelonës.

Argjentinasi tash e disa kohë ka intereismin e katalanëve, por ndonjë ofertë zyrtare nuk është nisur drejt zyrave të ‘Zikaltërve’.

Sipas raportimeve të ‘Sport’, Lautaro është në pritje të ofertës së Barcelonës.

Gjigantët e La Liga janë në situatë të vështire ekonomike dhe janë duke përgatitur ndonjë ofertë që përfshinë edhe ndonjë lojtar.

Thuhet se oferta e parë do të jetë me 70 milionë euro plus Junior Firpo.
Shtuar më 01/08/2020, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori