Lautaro Martinez flet për 6 muajt e parë te Interi: Dua një vend titullari në ekip
Lautaro Martinez ka folur në një intervistë të fundit duke analizuar 6 muajt e parë me fanellën e Interit. Ai kërkon nga Spalletti më shumë hapsira në formacion, shkruana Albeu.com.

"Mua më pëlqen të luaj më shumë"

"Dua të kem një vend titullari ne ekip, çdo ditë stërvitem për t'u përmirësuar. Unë dua ti tregoj trajnerit se jam në dispozicion të skuadrës në cdo moment.Për momentin ndihem mirë dhe jam i kënaqur,këtu tifozët më duan dhe unë dua tja u shpërblej besimin në fushë”, përfundoi Martinez.


Ndërkohë Lautaro Martinez iu bashkua Interit verën që lamë pas teksa u ble nga skuadra argjentinas Racing Club. 21 Vjecari këtë sezon ka luajtur 11 ndeshje me Interin teksa ka shënuar dhe 3 gola. /albeu.com/Shtuar më 08/01/2019, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori