Lautaro Martinez konfirmon klubin e tij të ardhshëm
Arsenali dhe Manchester Cityt synojnë të rrëmbejnë sulmuesin argjentinas, Lautaro Martinez.

Sulmuesi i Racing Club është bërë një nga më të kërkuarit në Amerikën e Jugut pas disa paraqitje fantastike.

Dy klubet angleze e kanë ndjekur nga afër atë, ku në fillim të këtij muaji, edhe Borussia Dortmund u bashkua për të siguruar shërbimet e tij.

Por vetë Martinez ka thënë se pothuajse është lojtar i Interit.

"Gjithçka është finalizuar me Interin. Vetëm mungojnë detajet, "citohet të ketë thënë ai.

"Ka disa detaje përfundimtare për t'u përpunuar, por kur të kthehem në Argjentinë do të ketë një takim me agjentin tim dhe gjithçka do të zgjidhet", deklaroi ai. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori