Laveci ben per vete gjithe stafin argjentinas me cilesite e tij
Pëlqej
Albeu.com
Laveci, një nga lojtarët më të mirë të momentit, pritet të aktivizohet sonte nga trajneri Maradona në ndeshjen e Argjentinës me Skocinë.Forma e mirë që po kalon Laveci në Serinë A, e ka shtyrë Maradonën që ta thërrasë sulmuesin në përfaqësuese.

Trajneri atletik i Argjentinës, Fernando Sinjorini, konfirmon dhe një hërë formën e shkëlqyer në të cilën ndodhet sulmuesi i Napolit.

“El Poko më kujton Maradonën kur luante”, deklaron Sinjorini për Gazzetta Dello Sport.
Shtuar më 19/11/2008, ora 20:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori