Lavezzi hedh në tokë kameramanin (VIDEO)

Morali në kulm për futbollistët e PSG pas ndeshjes së djeshme me Marseille, e fituar 1-2 nga kampionët edhe pse me 10 lojtarë (i kuq për Thiago Motta). Mes më euforikëve ishte argjentinasi Ezequiel Lavezzi, i cili bën një shaka të tepruar me një prej kameramanëve.

"Viktima" e ish lojtarit të Napolit bie në tokë dhe shokët e skuadrës, mes të cilëve edhe Ibrahimoviç, nuk e mbajtën dot të qeshurën. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2013, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori