Lavezzi: Jemi një skuadër modeste
Lavezzi gjatë një seti fotografik për kalendarin e ri të napolit, ktheht të flaës për objektivat. “ Uroj që skuadra të arrijë të qëndrojë atje ku është tani, por është e vështirë megjithatë duhet të vazhdojmë të punokmë fort dhe të bëjmë atë që kemi bërë deri tani. Kampionati? Jemi një skuadër modeste. Punojmë çdo ditë për të qënë një skuadër që bën gjëra të bukura”.(albeu.com)
Shtuar më 24/11/2010, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori