Lazio-Atalanta, vendasit e nisin me gol (VIDEO)
Lazio e ka nisur mirë sfidën në Olimpico përballë Atalantës duke kaluar në avantazh që në mintën e 3 me mesfushorin Parolo.

Kjo sfidë luhet për Champions ku në garë janë 5 skuadra.

Ndërkohë për Lazion në portë është Strakosha, ndërsa dy shqiptarët e Atalantës Gjimshiti dhe Berisha janë lënë në stol nga Gasperini. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2019, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori