Lazio e zëvendëson Balden me një emër të madh
Keita Balde la Italinë për të udhëtuar në Francë tek Monaco.

Sipas GianlucaDiMarzio.com, Lazio mendon se Nani do të mbulojë hapësirën e lënë bosh nga Keita Balde. Valencia nuk e dëshiron më atë dhe po kërkon një ekip ku ta çojë portugezin, përcjell Albeu.com.

Nani mund të merret me kosto 0 pasi të dyja palët janë të gatshme për një ndarje. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2017, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori