Lazio fiton minimalisht dhe mban gjall shpresat për kualifikim (VIDEO)
Lazio ka arritur të marrë një fitore minimale ndaj Cluj në 'Olimpico'.

Goli që zhbllokoi ndeshjet dhe do të ishte i vetmi në këtë ndeshje do të shënohej nga sulmuesi Correa në minutën e 24'.

Pas ndeshjes së 5 Lazio renditet në vendin e 3 me 6 pikë ndërsa Cluj në vendin e dytë me 9 pikë.

Kreu i grupit mbahet nga Celtic me 13 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2019, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori