Lazio - Inter, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin e Serie A.

Serie A këtë xhiro sjell derbin e madh mes Lazio dhe Inter.

Inter luan në udhëtim në kryeqytet, kundër skuadrës së Vedat Muriqit, por ky i fundit nuk është i përfshirë në skuadër.

Ndeshja mes Lazio dhe Inter luhet me fillim nga ora 15:00.
Shtuar më 04/10/2020, ora 14:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori