Lazio kalon në avantazh ndaj Marseilles (VIDEO)

Lazio ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Stadio Olimpico".

Ai që ka shënuar është mesfushori Parolo në minutën e 45+1'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori