Lazio me urim special për Valon Berisha
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha feston sot 26 vjetorin e ditëlindjes së tij.

Berisha ka marrë një urim special për ditëlindje ia ka bërë klubi i tij aktual, Lazio përmes uebfaqes së vetë zyrtare.

Valon Berisha, mesfushor ‘Biancoceleste’, sot mbush 26 vjeç. Nga presidenti, klubi, stafi dhe të gjithë tifozët, nga thellësia e zemrës i urojmë ditëlindjen”, shkruan klubi italian. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2019, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori