Lazio - Milan, formacionet zyrtare: "Lacialët" kërkojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull (FOTO LAJM)

Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan.

Pas fitores së Juventus ndaj Torino, tri pikët janë jetike për romakët, të cilët luajnë në shtëpinë e tyre.

Ndeshja mes Lazio dhe Milan do të luhet me fillim nga ora 21:45.

Shtuar më 04/07/2020, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori