Lazio refuzoi 120 milion euro për Milinkovic-Savic
''Corriere della Sera'' ka zbuluar një tentativë në merkaton e verës që lamë pas, por që në fund nuk u konkretizuar me sukses.

Milani ofroi në muajin gusht 30 milon euro për të marë në formë huazimi 23 vjecarin, që më pas sezonin tjetër do të paguanin dhe 90 milion të tjera që në total shkojnë 120 milion për ta blerë përfundimisht kartonin e futbollistit.

Sipas gazetës ky transferim nuk u realizua nga vet presidenti i Lazio Claudio Lotito,i cili e dha qartë se serbi nuk është në shitje. /albeu.com/

Shtuar më 24/11/2018, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori