Lazio rimerr kreun (VIDEO)
Pëlqej
Ka përfunduar sfida e kampionatit Italian mes Lazios dhe Napolit. Lazio ka arritur të mposhtë Napolin me rezultatin 2-0 duke u konfirmuar mes më të mirave në Itali.

Autorë të golave për Lazion kanë qënë Zarate në minutën e 15 dhe Flocchari në minutën e 61.

Lazio ngjitet në vendin e parë duke pritur edhe ndeshjen tjetër mes Interit dhe Milanit. (albeu.com)


Shikoni golat

1:0
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/X1KY8Tq9nxs?fs=1&hl=en_US">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>allowfullscreen="true" width="480" height="385">

2:0
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PSxM6Ot_LUQ?fs=1&hl=en_US">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>allowfullscreen="true" width="480" height="385">
Shtuar më 14/11/2010, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori