Lazio synon të afrojë Darmian
Lazio kërkon të përforcohet me dy mbrojtësa në merkaton e janarit. Lacialët kanë shigjetuar Leinar, i cili luan me Salsburg. Dhe Mateo Darmian i cili aktovizohet te Manchester United.

Simone Inzaghi ka kontaktuar agjentin e tij Tullio Tinti për ti afruar këta dy futbollistë por nuk do te jetë e lehtë pasi futbollistët janë ende në kontratë me klubet e tyre.

Mateo Darmian prej kohësh kërkohet nga shumë klube pasi tek Manchester United, ai pothuajse nuk aktivizohet fare në fushë dhe ka humbur vëndin e titullarit. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori