Lazio, Tare dhe Lotito kërcënohen me vdekje
Merkatoja e verës ka përfunduar dhe skuadra e Lazios nuk ka bërë pothuajse asgjë për përforcimin e ekipit. Kjo ka bërë që tifozëz bardhekaltër të irritohen, mbi të gjitha pas dy humbjeve të thella me Juventus (4-0 në Superkupë dhe 4-1 në kampionat), por edhe për merkaton e shkëlqyer që kanë bërë rivalët historikë, Roma.

Sipas "La Gazzetta dello Sport", irritimi ka arritur kulmin, aq sa Drejtori Sportiv i Lazios, shqiptari Igli Tare dhe presidenti Claudio Lotito, janë kërcënuar me vdekje. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 15:13
daje2013
e Mërkurë 4 Shtator 2013, Ora 17:59
shum mir e kan se dojn me mbajp paret vet jo me ble lojtar per me forcu ekipin,por keta jan perbindsha mendojn vetem per vete e jo per tifozet se harrgjojn me mijra pare duke shti bilet per to
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori