Lazio zhbllokon sfidën ndaj Parmës (VIDEO)
Lazio ka arritur që të zhbllokojë ndeshjen në fundin e pjesës së parë ndaj Parmës në transfertë.

Pas një këmbëngulje të gjatë të Immobiles në zonë, Caicedo është në vendin e duhur dhe në kohën e duhur për ta dërguar topin në rrjetë.
Shtuar më 09/02/2020, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori