Le Parisien: Rabiot në verë është lojtari i Barcelonës
Pëlqej
Siç raporton "Le Parisien" futbollisti i PSG, Adrien Rabiot do t'i bashkohet Barcelonës në merkaton e verës, shkruan Albeu.com.

23-vjeçari është në vitin e fundit të kontratës, dhe drejtuesit e klubit të PSG shpresojnë se Rabiot do të rinovojë kontratën e tij.

Disa javë më parë Rabiot refuzoi një rinovim të kontratës me vlerë rreth 18 milionë euro në vit.

Për mesfushorin francez disa klube evropiane kanë shprehur interesim për të siguruar shërbimet e itj. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori