Le të ikë Griezman, Atletiko do Belottin
Pëlqej
Atletico Madridi ka shfaqur interesimin për sulmuesin e Torinos Andrea Belotti këtë verë, sidomos nëse bie çmimi i tij prej 100 milionë eurosh.

Sipas Sky Sport Italia, Atletico Madridi nuk kanë humbur besimin e tyre në Reprezentuesin e Italisë dhe janë të përgatitur për të ringjallur interesin e tyre në afatin e ardhshëm.

Belotti mendohet se do të ishte favoriti kryesor për trajnerin Diego Simeone nëse Antoine Griezmann nuk do të vazhdonte me klubin./albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori