Lecce barazon rezultatin në 'San Siro' (VIDEO)
Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit dhe me një lojë e cila bindi, pjesa e dytë ka nisur ndryshe, Lecce ka arritur të befasojë vendasit duke shënuar golin e barazimitminutën e 63' me Babacar.

Kuqeznjtë kanë edhe 25 minuta lojë për të arritur për të fituar këtë ndeshje të parë me Piolin në pankinë.
Shtuar më 20/10/2019, ora 22:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori