Lecce-Milan, formacionet zyrtare
Milani do të luajë në 19:30 ndaj Lecces në transfertë.

Milani do të jetë pa Leo Duarten, Zlatana Ibrahimovicin dhe Mate Musacchio, që po ashtu janë të lënduar.

Formacionet zyrtare:

Lecce: Gabriel; Rispoli, Lucioni, Meccariello, Calderoni; Petriccione, Tachtsidis, Mancosu; Falco, Saponara; Lapadula.

Milani: G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Castillejo, Kessie, Bennacer, Bonaventura; Calhanoglu; Rebic.
Shtuar më 22/06/2020, ora 18:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori