Leclerc infektohet me koronavirus
Leclerc ka konfirmuar se simptoma mesatare dhe ndihet mirë, derisa është izoluarMonaco.

Lajmin e konfirmoi vetë ai nëpërmjet një Instastory.

“Përshëndetje djem. Shpresoj që jeni duke qëndruar sigurt. Dua t’iu njoftoj se kam testuar pozitiv me COVID-19”.

“Jam duke u testuar me skuadrën dhe ndjekur protokollin. Fatkeqësisht kam pasur kontakt me çështje pozitiv dhe menjëherë jam izoluar. Testi doli pozitiv”.

“Jam duke u ndjerë mirë dhe kam simptoma mesatare. Do qëndrojë i izoluar në shtëpinë time në Monaco me rregullat e autoriteteve lokale”, shkroi ai.
Shtuar më 14/01/2021, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori