Legjenda e Arsenalit merr drejtimin e skuadrës franceze
Pëlqej
Patrick Vieria ka arritur marrëveshje për ta marrë drejtimin e skuadrës së Nices.

Vieria, i cili lidhej ngushtë me Arsenalin, do të jetë pasardhës i Lucien Favre te Nice.

Nice ka njoftuar se negociatat janë në një fazë të avancuar dhe ish-legjenda e “Topçinjve” do të emërohet trajneri i ri i klubit. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori