Legjenda e Southamptonit: Mourinho i shkatërroi karrierën Shaw
Pëlqej
Sipas legjendës së Southamptonit, Matt Le Tissier ka thënë se karriera e Luke Shaw është shkatërruar nga menaxheri i Manchesterit, Jose Mourinho.

"Mendojë që nëse Mourinho vazhdon të jetë ende aty është i paevitueshëm largimi i Shaw në verë", tha fillimisht ai.

"Por, unë nuk e kuptojë se çka po përpiqet të arrijë Mourinho me këtë gjë. Ka një lidhje tjetër dhe të çuditshme në atë ekip për momentin dhe nuk e di çfarë po dëshiron ai të arrijë, por për momentin po e shkatërron lojtarin”, ishin fjalët e tij për SkySports.

Por kontrat e 22-vjeçarit skadon në fund të sezonit me "Djajtë e Kuq". /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori