Legjendat e Liverpoolit: Salah është shumë egoist
Ylli egjiptian Mohamed Salah, është kritikuar nga legjenda e Liverpootli, Robbie Fowler duke u cilësuar si një egoist.

“Aspak nuk them që është plotësisht egoist, por duket shumë në shumë i fokusuar në dëshirën për të shënuar gola dhe për të qenë një golashënues i madh”, ka deklaruar Fowler.

“Unë mendoj se ndonjëherë ju duhet të keni pak egoizëm, por jo edhe aq të tepruar. Nuk po them se është një gjë e mirë apo e keqe, por nëse i sheh të gjithë sulmuesit e mëdhenj në të kaluarën, kanë bërë gjëra fantastike”, përfundoi Fowler. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori