Lei Kraja tërbon fansat dhe hap polemika, veshja e fundit ishte shumë hot
Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.

Bukuroshja përsëri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, por këtë herë jo për shkak të formave të saj të përkryera.

Lei Kraja është shfaqur ditën e djeshme në emisionin “Fan Zone” tejet provokuese, me një fustan me dekolte shumë të hapura, ku shfaqej thuajse i gjithë gjoksi i saj, duke i lënë pak vend imagjinatës.
Shtuar më 08/04/2020, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori