Leicester kampion, ja reagimet më të bukura në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Leicester është kampioni i ri i Anglisë duke arritur një ëndërr të pabesueshme.

“Dhelprat” prej kohësh janë shndërruar në një skuadër që të gjithë e duan dhe uruan nga fillimi që të kurorëzohen si “mbretërit” e Premier Leagues.

Në ditën më të rëndësishme të kësaj skuadre, nuk mund të mungonin reagimet në rrjete sociale.

“Eden Hazard lojtari më i dashur në botë”, “Leicester ndjek në Instagram Eden Hazard”, apo ironia me skuadrën e Arsenal e Liverpool të cilat kanë dekada pa fituar titullin. Janë të shumta foto montazhet e publikuara në rrjetet sociale.
Shtuar më 03/05/2016, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori