Leicester-United, supergoli i Di Marias (VIDEO)
​Leicester City mposhti 5-3 Manchester United-in në një ndeshje të çmendur duke përmbysur avantazhin e "Djajve të Kuq".

Angel Di Maria realizoi golin e dytë të ndeshjes dhe të dytin me fanellën e Manchester United. Argjentinasi ishte autori i një supergoli, që la në vend portierin mik, por kjo nuk i vleu aspak skuadrës së Louis Van Gaal. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori