Leipzig barazon shifrat ndaj Bayernit (VIDEO)

Leipzigu ka barazuar shifrat ndaj Bayern Munich në "Red Bull Arena".

Autori i golit është mesfushori, Naby Keita në minutën e 37'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 39'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori