E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Leipzigu barazon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO)

Leipzigu i është kundërpërgjigjur Napolit duke shënuar golin e barazimit në "San Paolo".

Ai që ka shënuar golin është sulmuesi i talentuar, Timo Werner, në minutën e 61'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe kronometrohet minuta e 63'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2018, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori