E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Lëndohet Raheem Sterling, nuk luan në Ligën e Kombeve për Anglinë
Raheem Sterling është larguar nga skuadra e Anglisë për shkak të problemeve më shpinë.

Federata Angleze në një njoftim zyrtar ka raportuar se anësori i Manchester City, Raheem Sterling është larguar nga ekipi kombëtar për ndeshjet e radhës kundër Spanjës dhe Zvicrës për shkak të problemeve më shpinë.

Sterling ishte njëri nga 18 lojtarët që ka ruajtur vendet e tyre në skuadrën e Gareth Southgate në ndeshjen e parë pas Botërorit në Rusi, ku Anglia arriti në gjysmëfinale.
Shtuar më 03/09/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori