Leonardo eshte i qete
Albeu.com
Trajneri i Milanit, Leonardo ka insistuar se nuk brengoset për mungesën e përforcimeve për sezonin e ri. Rossonerët kanë humbur Leite Kakan gjatë këtij afati kalimtar të verës ndërsa janë të interesuar për sulmuesin e Sevillas, Luis Fabiano. Mirëpo, ende nuk është arritur asnjë marrëveshje.

“Afati kalimtar është i hapur deri më 31 gusht. Për momentin jemi duke punuar me ekipin që kemi. Janë futbollistë të mirë dhe do të shikojmë nëse mund të shtojmë dikë tjetër”, përfundoi ai.
Shtuar më 19/07/2009, ora 23:22
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori