Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Leonardo i bindur per Manchesterin
Albeu.com
Trajneri i Milanit, Leonardo, si asnjëherë më parë është optimist se do të kalojnë edhe çerekfinalen e Champions Leagua në futboll. “Të dyja skuadrat e njohin njëra-tjetrën mirë, jo vetëm për ndeshjet e të kaluarës së afërt, por edhe për ...... shkak të shqyrtimeve të vazhdueshme ndërmjet tyre. Unë e njoh Manchester Unitedin. Skuadra e Fergusonit vjen nga një moment i vështirë, ka pasur shumë lojtarë të lënduar, të cilët janë rikuperuar ngadalë. Mirëpo, United është një skuadër, e cila gjithmonë kthehet më e fuqishme. Ne kemi kualitetet tona dhe duhet të përqendrohemi te plani ynë i lojës. Milani është një skuadër me përvojë e cila ka fituar shumë dhe këtë vit kemi arritur të zhvillojmë futboll të lumtur me teknikë të shkëlqyer”, tha Leonardo.
Shtuar më 16/02/2010, ora 04:15
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori